Riku Mattila

Viestinnän ja markkinoinnin asiantuntija

riku.mattila@demoshelsinki.fi

+358 40 748 0000

Petra Sipari

Talous- ja toimistopäällikkö

petra.sipari@demoshelsinki.fi

+358 50 538 5650

Johanna Lampinen

Operatiivinen johtaja

johanna.lampinen@demoshelsinki.fi

+358 50 480 0284

Juha Leppänen

Toimitusjohtaja

juha.leppanen@demoshelsinki.fi

+358 40 700 6585

Eerika Savolainen

Konsultti

eerika.savolainen@demoshelsinki.fi

+358 50 407 3122

Sofia Rahikainen

Laki- ja henkilöstöasiantuntija

sofia.rahikainen@demoshelsinki.fi

+358 44 0605 132

Paula Pennanen

Toimistokoordinaattori

paula.pennanen@demoshelsinki.fi

+358 44 2221 666

Olli Bremer

Kasvu ja kumppanuudet

olli.bremer@demoshelsinki.fi

+358 46 600 0804