Katri Sarkia

Vanhempi konsultti

katri.sarkia@demoshelsinki.fi

+358 50 528 1070

Risto Lätti

Vanhempi konsultti

risto.latti@demoshelsinki.fi

+358 40 932 9520

Kati Ahvonen

Vanhempi konsultti

kati.ahvonen@demoshelsinki.fi

+358 50 381 4001

Atte Ojanen

Tutkimuskoordinaattori

atte.ojanen@demoshelsinki.fi

+358509177994

Julia Jousilahti

Vanhempi asiantuntija

julia.jousilahti@demoshelsinki.fi

+358 40 722 4931

Kari Jalonen

Research Area Lead

kari.jalonen@demoshelsinki.fi

+358405801967

Jussi Laine

Konsultti

jussi.laine@demoshelsinki.fi

+358 41 465 7272

Lari Hokkanen

Konsultti

lari.hokkanen@demoshelsinki.fi

+358 50 491 2431

Petteri Lillberg

Vanhempi konsultti

petteri.lillberg@demoshelsinki.fi

+358 50 359 1572

Leena Alanko

Lead, Offering

leena.alanko@demoshelsinki.fi

+358 50 537 3393

Sofia Rahikainen

Legal Counsel & People Lead

sofia.rahikainen@demoshelsinki.fi

+358 44 0605 132

Silva Mertsola

Konsultti

silva.mertsola@demoshelsinki.fi

+358 44 553 2295

Mikko Annala

Vanhempi asiantuntija

mikko.annala@demoshelsinki.fi

+358 40 778 6062

Lauri Holappa

Vanhempi tutkija

lauri.holappa@demoshelsinki.fi

+358 50 540 9170

Claire Shaw

Tutkimuskoordinaattori

claire.shaw@demoshelsinki.fi

+358 46 541 9651

Kaija Laurila

Projektikoordinaattori

kaija.laurila@demoshelsinki.fi

+358407260574

Petteri Lillberg

Senior Consultant

petteri.lillberg@demoshelsinki.fi

+358 50 359 1572

Petra Sipari

Talouspäällikkö

petra.sipari@demoshelsinki.fi

+358 50 538 5650

Louna Laurila

Vanhempi konsultti

louna.laurila@demoshelsinki.fi

+358 40 062 8521

Anna Björk

Research Area Lead

anna.bjork@demoshelsinki.fi

+358445085404

Roope Mokka

Co-founder

roope.mokka@demoshelsinki.fi

+358 44 040 0413

Annina Orasmaa

Vanhempi konsultti, vanhempainvapaalla

Tuuli Kaskinen

Konsultatiivisen työn johtaja

tuuli.kaskinen@demoshelsinki.fi

+358 50 514 9752

Maria Malho

Vanhempi asiantuntija

maria.malho@demoshelsinki.fi

+358 40 733 9711

Aleksi Neuvonen

Co-founder

aleksi.neuvonen@demoshelsinki.fi

+358 50 534 4241

Satu Lähteenoja

Vanhempi asiantuntija

satu.lahteenoja@demoshelsinki.fi

+358 44 500 2993

Johannes Mikkonen

Vanhempi konsultti

johannes.mikkonen@demoshelsinki.fi

+358 40 569 4948

Kaisa Schmidt-Thomé

Vanhempi asiantuntija

kaisa.schmidt-thome@demoshelsinki.fi

+358 40 070 8178

Jussi Impiö

Vanhempi konsultti

jussi.impio@demoshelsinki.fi

+358 50 480 2555

Otto-Wille Koste

Konsultti

otto-wille.koste@demoshelsinki.fi

+358 40 521 7122

Damiano Cerrone

Konsultti

damiano.cerrone@demoshelsinki.fi

+358449889702‬

Otso Sillanaukee

Projektikoordinaattori

otso.sillanaukee@demoshelsinki.fi

+358505445922

Oona Frilander

Vanhempi konsultti

oona.frilander@demoshelsinki.fi

+358 50 329 1586

Roope Ritvos

Tutkimustyön johtaja

roope.ritvos@demoshelsinki.fi

+358 40 4662161

Henrik Suikkanen

Lead, Sales

henrik.suikkanen@demoshelsinki.fi

+358 44 322 2632

Juha Leppänen

Toiminnanjohtaja

juha.leppanen@demoshelsinki.fi

+358 40 700 6585

Iina Koskinen

Lead, tutkimuksella vaikuttaminen, vanhempainvapaalla

iina.koskinen@demoshelsinki.fi

Satu Korhonen

Vanhempi konsultti

satu.korhonen@demoshelsinki.fi

+358 44 500 8228

Johannes Nuutinen

Lead, International Markets

johannes.nuutinen@demoshelsinki.fi

+358 45 203 3123

Olli Bremer

Strategy Director

olli.bremer@demoshelsinki.fi

+358 46 600 0804

Elisa Marjava

Toimistokoordinaattori

elisa.marjava@demoshelsinki.fi

+358 50 3677665

Johannes Anttila

Vanhempi konsultti

johannes.anttila@demoshelsinki.fi

+358 44 535 1152

Outi Kuittinen

Lead, Untitled

outi.kuittinen@demoshelsinki.fi

+358 50 326 5582

Johanna Lampinen

Operatiivinen johtaja

johanna.lampinen@demoshelsinki.fi

+358 50 480 0284

Mikael Sokero

Vanhempi asiantuntija

mikael.sokero@demoshelsinki.fi

+358 40 164 6453

Veikko Eranti

Vanhempi asiantuntija

Helén Marton

Projektikoordinaattori

helen.marton@demoshelsinki.fi

+358 40 184 6856