Jussi Laine

Konsultti

jussi.laine@demoshelsinki.fi

+358 41 465 7272

Johannes Nuutinen

Lead, International Markets

johannes.nuutinen@demoshelsinki.fi

+358 45 203 3123

Damiano Cerrone

Konsultti

damiano.cerrone@demoshelsinki.fi

+358449889702‬

Liisa Kolehmainen

Projektikoordinaattori

liisa.kolehmainen@demoshelsinki.fi

+35840 410 2858

Satu Lähteenoja

Vanhempi asiantuntija

satu.lahteenoja@demoshelsinki.fi

+358 44 500 2993

Atte Ojanen

Projektikoordinaattori

atte.ojanen@demoshelsinki.fi

+358509177994

Risto Lätti

Opintovapaalla

risto.latti@demoshelsinki.fi

Aleksi Neuvonen

Co-founder

aleksi.neuvonen@demoshelsinki.fi

+358 50 534 4241

Olli Bremer

Kasvu ja kumppanuudet

olli.bremer@demoshelsinki.fi

+358 46 600 0804

Christopher Rowley

Konsultti

christopher.rowley@demoshelsinki.fi

+358 50 0860 666

Roope Mokka

Co-founder

roope.mokka@demoshelsinki.fi

+358 44 040 0413

Roope Ritvos

Tutkimustyön johtaja

roope.ritvos@demoshelsinki.fi

+358 40 4662161

Johanna Lampinen

Operatiivinen johtaja

johanna.lampinen@demoshelsinki.fi

+358 50 480 0284

Ossi Korhonen

Konsultti

ossi.korhonen@demoshelsinki.fi

+358 50 378 0503

Maria Malho

Konsultti

maria.malho@demoshelsinki.fi

+358 40 733 9711

Johannes Mikkonen

Vanhempi konsultti

johannes.mikkonen@demoshelsinki.fi

+358 40 569 4948

Silva Mertsola

Konsultti

silva.mertsola@demoshelsinki.fi

+358 44 553 2295

Otto-Wille Koste

Projektikoordinaattori

otto-wille.koste@demoshelsinki.fi

+358 40 521 7122

Satu Korhonen

Vanhempi konsultti

satu.korhonen@demoshelsinki.fi

+358 44 500 8228

Elisa Marjava

Toimistokoordinaattori

elisa.marjava@demoshelsinki.fi

+358 50 3677665

Riku Mattila

Viestinnän ja markkinoinnin asiantuntija

riku.mattila@demoshelsinki.fi

+358 40 748 0000

Otso Sillanaukee

Projektikoordinaattori

otso.sillanaukee@demoshelsinki.fi

+358505445922

Mikael Sokero

Vanhempi asiantuntija

mikael.sokero@demoshelsinki.fi

+358 40 164 6453

Lari Hokkanen

Konsultti

lari.hokkanen@demoshelsinki.fi

+358 50 491 2431

Johannes Anttila

Konsultti

johannes.anttila@demoshelsinki.fi

+358 44 535 1152

Outi Kuittinen

Vanhempi asiantuntija

outi.kuittinen@demoshelsinki.fi

+358 50 326 5582

Iina Koskinen

Lead, tutkimuksella vaikuttaminen

iina.koskinen@demoshelsinki.fi

+358 50 557 6578

Jussi Impiö

Vanhempi konsultti

jussi.impio@demoshelsinki.fi

+358 50 480 2555

Veikko Eranti

Vanhempi asiantuntija

Katri Sarkia

Vanhempi konsultti

katri.sarkia@demoshelsinki.fi

+358 50 528 1070

Henrik Suikkanen

Lead, Sales

henrik.suikkanen@demoshelsinki.fi

+358 44 322 2632

Leena Alanko

Lead, Offering

leena.alanko@demoshelsinki.fi

+358 50 537 3393

Tuuli Kaskinen

Konsultatiivisen työn johtaja

tuuli.kaskinen@demoshelsinki.fi

+358 50 514 9752

Sofia Rahikainen

Laki- ja henkilöstöasiantuntija

sofia.rahikainen@demoshelsinki.fi

+358 44 0605 132

Henrik Liimatainen

Nuorempi konsultti

henrik.liimatainen@demoshelsinki.fi

+358504101002

Julia Jousilahti

Vanhempi asiantuntija

julia.jousilahti@demoshelsinki.fi

+358 40 722 4931

Kati Ahvonen

Vanhempi konsultti

kati.ahvonen@demoshelsinki.fi

+358 50 381 4001

Petteri Lillberg

Vanhempi konsultti

petteri.lillberg@demoshelsinki.fi

+358 50 359 1572

Oona Frilander

Vanhempi konsultti

oona.frilander@demoshelsinki.fi

+358 50 329 1586

Petra Sipari

Talouspäällikkö

petra.sipari@demoshelsinki.fi

+358 50 538 5650

Mikko Annala

Vanhempi asiantuntija

mikko.annala@demoshelsinki.fi

+358 40 778 6062

Juha Leppänen

Toiminnanjohtaja

juha.leppanen@demoshelsinki.fi

+358 40 700 6585

Johannes Koponen

Opintovapaalla

johannes.koponen@demoshelsinki.fi

+358 41 540 3608

Louna Laurila

Vanhempi konsultti

louna.laurila@demoshelsinki.fi

+358 40 062 8521

Annina Orasmaa

Vanhempi konsultti

annina.orasmaa@demoshelsinki.fi

+358 40 835 5007

Kaisa Schmidt-Thomé

Vanhempi asiantuntija

kaisa.schmidt-thome@demoshelsinki.fi

+358 40 070 8178

Helén Marton

Project Coordinator

helen.marton@demoshelsinki.fi

+358 40 184 6856