Christopher Rowley

Konsultti

christopher.rowley@demoshelsinki.fi

+358 50 0860 666

Sonja Nielsen

Konsultti

sonja.nielsen@demoshelsinki.fi

+358 40 418 4506

Mikko Annala

Vanhempi asiantuntija

mikko.annala@demoshelsinki.fi

+358 40 778 6062

Jaakko Kuosmanen

Vanhempi asiantuntija

jaakko.kuosmanen@demoshelsinki.fi

+358 40 060 1716

Eerika Savolainen

Konsultti

eerika.savolainen@demoshelsinki.fi

+358 50 407 3122

Lari Hokkanen

Konsultti

lari.hokkanen@demoshelsinki.fi

+358 50 491 2431

Otto-Wille Koste

Projektikoordinaattori

otto-wille.koste@demoshelsinki.fi

+358 40 521 7122

Laura Kolehmainen

Nuorempi konsultti

laura.kolehmainen@demoshelsinki.fi

+358 50 345 7828

Peter Lindström

Vanhempi asiantuntija, kestävän kehityksen rahoitus

peter.lindstrom@demoshelsinki.fi

+358 50 341 6911

Jussi Impiö

Vanhempi asiantuntija

jussi.impio@demoshelsinki.fi

+358 50 480 2555

Laura Domingo

Konsultti

laura.domingo@demoshelsinki.fi

+358 44 260 6413

Petra Sipari

Talous- ja toimistopäällikkö

petra.sipari@demoshelsinki.fi

+358 50 538 5650

Sofia Rahikainen

Laki- ja henkilöstöasiantuntija

sofia.rahikainen@demoshelsinki.fi

+358 44 0605 132

Johanna Lampinen

Operatiivinen johtaja

johanna.lampinen@demoshelsinki.fi

+358 50 480 0284

Liisa Kolehmainen

Projektikoordinaattori

liisa.kolehmainen@demoshelsinki.fi

+358 40 410 2858

Maria Malho

Asiantuntija

maria.malho@demoshelsinki.fi

+358 40 733 9711

Riku Mattila

Viestinnän ja markkinoinnin asiantuntija

riku.mattila@demoshelsinki.fi

+358 40 748 0000

Tyyra Linko

Konsultti

tyyra.linko@demoshelsinki.fi

+358 40 729 7952

Johannes Nuutinen

Johtava asiantuntija, kansainväliset markkinat

johannes.nuutinen@demoshelsinki.fi

+358 45 203 3123

Tuuli Kaskinen

Neuvonantaja

tuuli.kaskinen@demoshelsinki.fi

+358 50 514 9752

Anton Palmu

Vanhempi konsultti

anton.palmu@demoshelsinki.fi

+358 41 440 7338

Louna Laurila

Vanhempi konsultti

louna.laurila@demoshelsinki.fi

+358 40 062 8521

Henrik Suikkanen

Vanhempi konsultti

henrik.suikkanen@demoshelsinki.fi

+358 44 322 2632

Kirsi-Marja Lonkila

Vanhempi asiantuntija

kirsi-marja.lonkila@demoshelsinki.fi

+358 50 571 9055

Oona Frilander

Vanhempi konsultti

oona.frilander@demoshelsinki.fi

+358 50 329 1586

Risto Lätti

Vanhempi konsultti

risto.latti@demoshelsinki.fi

+358 40 932 9520

Johannes Mikkonen

Vanhempi konsultti

johannes.mikkonen@demoshelsinki.fi

+358 40 569 4948

Petteri Lillberg

Vanhempi konsultti

petteri.lillberg@demoshelsinki.fi

+358 50 359 1572

Iina Koskinen

Vanhempi asiantuntija

iina.koskinen@demoshelsinki.fi

+358 50 557 6578

Anna Muukkonen

Nuorempi konsultti

anna.muukkonen@demoshelsinki.fi

+358 400 4255 40

Ossi Korhonen

Opintovapaalla

ossi.korhonen@demoshelsinki.fi

+358 50 378 0503

Antti Lippo

Vanhempi konsultti

antti.lippo@demoshelsinki.fi

+358 50 438 3273

Johannes Anttila

Asiantuntija

johannes.anttila@demoshelsinki.fi

+358 44 535 1152

Katri Sarkia

Vanhempi konsultti

katri.sarkia@demoshelsinki.fi

+358 50 528 1070

Julia Jousilahti

Vanhempi asiantuntija

julia.jousilahti@demoshelsinki.fi

+358 40 722 4931

Mirja Hämäläinen

Konsultti

mirja.hamalainen@demoshelsinki.fi

+358 50 380 5086

Satu Lähteenoja

Vanhempi asiantuntija

satu.lahteenoja@demoshelsinki.fi

+358 44 500 2993

Juha Leppänen

Toimitusjohtaja

juha.leppanen@demoshelsinki.fi

+358 40 700 6585

Roope Mokka

Co-founder, vanhempainvapaalla

roope.mokka@demoshelsinki.fi

+358 44 040 0413

Leena Alanko

Vanhempi konsultti

leena.alanko@demoshelsinki.fi

+358 50 537 3393

Satu Korhonen

Vanhempainvapaalla

satu.korhonen@demoshelsinki.fi

Aleksi Neuvonen

Co-founder, vanhempainvapaalla

aleksi.neuvonen@demoshelsinki.fi

+358 50 534 4241

Johannes Koponen

Vanhempainvapaalla

johannes.koponen@demoshelsinki.fi

+358 41 540 3608

Paula Pennanen

Toimistokoordinaattori

paula.pennanen@demoshelsinki.fi

+358 44 2221 666

Mikael Sokero

Vanhempi asiantuntija

mikael.sokero@demoshelsinki.fi

+358 40 164 6453

Kaisa Schmidt-Thomé

Vanhempi asiantuntija

kaisa.schmidt-thome@demoshelsinki.fi

+358 40 070 8178

Olli Bremer

Kasvu ja kumppanuudet

olli.bremer@demoshelsinki.fi

+358 46 600 0804

Outi Kuittinen

Vanhempi asiantuntija

outi.kuittinen@demoshelsinki.fi

+358 50 326 5582

Tom Anderzén

Vanhempi asiantuntija

tom.anderzen@demoshelsinki.fi