Lari Hokkanen

Konsultti

lari.hokkanen@demoshelsinki.fi

+358 50 491 2431

Johannes Nuutinen

Johtava asiantuntija, kansainväliset markkinat

johannes.nuutinen@demoshelsinki.fi

+358 45 203 3123

Anton Palmu

Vanhempi konsultti

anton.palmu@demoshelsinki.fi

+358 41 440 7338

Johanna Lampinen

Operatiivinen johtaja

johanna.lampinen@demoshelsinki.fi

+358 50 480 0284

Christopher Rowley

Konsultti

christopher.rowley@demoshelsinki.fi

+358 50 0860 666

Johannes Anttila

Konsultti

johannes.anttila@demoshelsinki.fi

+358 44 535 1152

Roope Mokka

Founder

roope.mokka@demoshelsinki.fi

+358 44 040 0413

Maria Malho

Konsultti

maria.malho@demoshelsinki.fi

+358 40 733 9711

Kirsi-Marja Lonkila

Vanhempi asiantuntija

kirsi-marja.lonkila@demoshelsinki.fi

+358 50 571 9055

Otto-Wille Koste

Projektikoordinaattori

Opintovapaalla

Iina Koskinen

Vanhempi asiantuntija

iina.koskinen@demoshelsinki.fi

+358 50 557 6578

Oona Frilander

Vanhempi konsultti

oona.frilander@demoshelsinki.fi

+358 50 329 1586

Tuuli Kaskinen

Neuvonantaja

tuuli.kaskinen@demoshelsinki.fi

+358 50 514 9752

Riku Mattila

Viestinnän ja markkinoinnin asiantuntija

riku.mattila@demoshelsinki.fi

+358 40 748 0000

Tyyra Linko

Konsultti

tyyra.linko@demoshelsinki.fi

+358 40 729 7952

Karoliina Koistila

Nuorempi konsultti

karoliina.koistila@demoshelsinki.fi

Petteri Lillberg

Vanhempi konsultti

petteri.lillberg@demoshelsinki.fi

+358 50 359 1572

Satu Korhonen

Vanhempainvapaalla

satu.korhonen@demoshelsinki.fi

Risto Lätti

Vanhempi konsultti

risto.latti@demoshelsinki.fi

Elisa Marjava

Toimistokoordinaattori

elisa.marjava@demoshelsinki.fi

+358 50 3677665

Yuri Birjulin

Nuorempi konsultti

yuri.birjulin@demoshelsinki.fi

Kati Ahvonen

Vanhempi konsultti

kati.ahvonen@demoshelsinki.fi

+358 50 381 4001

Johannes Koponen

Ajatushautomon uudet avaukset

johannes.koponen@demoshelsinki.fi

+358 41 540 3608

Julia Jousilahti

Vanhempi asiantuntija

julia.jousilahti@demoshelsinki.fi

+358 40 722 4931

Petra Sipari

Talouspäällikkö

petra.sipari@demoshelsinki.fi

+358 50 538 5650

Katri Sarkia

Vanhempi konsultti

katri.sarkia@demoshelsinki.fi

+358 50 528 1070

Outi Kuittinen

Vanhempi asiantuntija

outi.kuittinen@demoshelsinki.fi

+358 50 326 5582

Juha Leppänen

Toimitusjohtaja

juha.leppanen@demoshelsinki.fi

+358 40 700 6585

Otso Sillanaukee

Nuorempi konsultti

otso.sillanaukee@demoshelsinki.fi

+358 50 544 5922

Mirja Hämäläinen

Konsultti

mirja.hamalainen@demoshelsinki.fi

+358 50 380 5086

Kaisa Schmidt-Thomé

Vanhempi asiantuntija

kaisa.schmidt-thome@demoshelsinki.fi

+358 40 070 8178

Johanna Virtanen

Nuorempi konsultti

johanna.virtanen@demoshelsinki.fi

+358504942646

Mikael Sokero

Vanhempi asiantuntija

mikael.sokero@demoshelsinki.fi

+358 40 164 6453

Eli Bassett

Nuorempi konsultti

eli.bassett@demoshelsinki.fi

+358 40 663 9698

Henrik Suikkanen

Vanhempi konsultti

henrik.suikkanen@demoshelsinki.fi

+358 44 322 2632

Liisa Kolehmainen

Projektikoordinaattori

liisa.kolehmainen@demoshelsinki.fi

+35840 410 2858

Johannes Mikkonen

Vanhempi konsultti

johannes.mikkonen@demoshelsinki.fi

+358 40 569 4948

Sofia Rahikainen

Laki- ja henkilöstöasiantuntija

sofia.rahikainen@demoshelsinki.fi

+358 44 0605 132

Ossi Korhonen

Konsultti

ossi.korhonen@demoshelsinki.fi

+358 50 378 0503

Satu Lähteenoja

Vanhempi asiantuntija

satu.lahteenoja@demoshelsinki.fi

+358 44 500 2993

Louna Laurila

Vanhempi konsultti

louna.laurila@demoshelsinki.fi

+358 40 062 8521

Jussi Impiö

Vanhempi konsultti

jussi.impio@demoshelsinki.fi

+358 50 480 2555

Annina Orasmaa

Konsultti

annina.orasmaa@demoshelsinki.fi

+358 40 835 5007

Aleksi Neuvonen

Co-founder, vanhempainvapaalla

aleksi.neuvonen@demoshelsinki.fi

+358 50 534 4241

Jussi Laine

Konsultti

jussi.laine@demoshelsinki.fi

+358 41 465 7272

Leena Alanko

Vanhempi konsultti

leena.alanko@demoshelsinki.fi

+358 50 537 3393

Olli Bremer

Kasvu ja kumppanuudet

olli.bremer@demoshelsinki.fi

+358 46 600 0804

Mikko Annala

Vanhempi asiantuntija

mikko.annala@demoshelsinki.fi

+358 40 778 6062