Otto-Wille Koste

tutkija

otto-wille.koste@demoshelsinki.fi

+358 40 521 7122

Henrik Suikkanen

konsultti

henrik.suikkanen@demoseffect.fi

+358443222632

Anton Palmu

johtaja, yrityspalvelut

anton.palmu@demoseffect.fi

+358 41 440 7338

Petra Sipari

toimistopäällikkö

petra.sipari@demoshelsinki.fi

+358 50 538 5650

Katja Ylisiurua

Tutkimusharjoittelija

katja.ylisiurua@demoshelsinki.fi

+358440535040

Aleksi Neuvonen

Founder

aleksi.neuvonen@demoshelsinki.fi

+358 50 534 4241

Juha Leppänen

toimitusjohtaja, Demos Effect

juha.leppanen@demoseffect.fi

+358 40 700 6585

Julia Jousilahti

Researcher, project manager

julia.jousilahti@demoshelsinki.fi

+358407224931

Kati Vuks

Peloton Clubin community manager

kati.vuks@demoshelsinki.fi

+358 40 717 1232

Katri Mäenpää

projektikehityksen asiantuntija

katri.maenpaa@demoshelsinki.fi

+358 50 528 1070

Mikko Annala

tutkija & kokeiluasiantuntija

mikko.annala@demoshelsinki.fi

+358 40 778 6062

Ossi Korhonen

palvelumuotoilija

ossi.korhonen@demoshelsinki.fi

+358 50 378 0503

Oona Frilander

Konsultti, Demos Effect

oona.frilander@demoseffect.fi

Olli Bremer

Liiketoiminnan kehitys ja myynti

olli.bremer@demoseffect.fi

+358 46 600 0804

Christopher Rowley

tutkija

christopher.rowley@demoshelsinki.fi

+358 50 0860 666

Iina Koskinen

vanhempainvapaalla, yhteiskehittämisen asiantuntija

iina.koskinen@demoshelsinki.fi

+358 50 557 6578

Johanna Lampinen

operatiivinen johtaja, Demos Helsinki & Demos Effect

johanna.lampinen@demoseffect.fi

+358 50 48 00 284

Satu Lähteenoja

Teemajohtaja, resurssiviisas talous

satu.lahteenoja@demoshelsinki.fi

+358 44 500 2993

Joel Wolff

Tutkimusharjoittelija

joel.wolff@demoshelsinki.fi

+358 50 3262 414

Johannes Anttila

tutkija

johannes.anttila@demoshelsinki.fi

+358 44 535 1152

Matias Ingman

Tutkimusharjoittelija

matias.ingman@demoshelsinki.fi

+358 40 7152448

Mirja Hämäläinen

tutkija

mirja.hamalainen@demoshelsinki.fi

+358 50 380 5086

Mikael Sokero

VTM, tutkija

mikael.sokero@demoshelsinki.fi

+358401646453

Sameli Sivonen

tutkimusharjoittelija

sameli.sivonen@demoshelsinki.fi

+358 50 4066855

Eerika Savolainen

Konsulttiharjoittelija

eerika.savolainen@demoseffect.fi

+358504073122

Tuuli Kaskinen

toiminnanjohtaja

tuuli.kaskinen@demoshelsinki.fi

+358 50 514 97 52

Louna Laurila

konsultti, Demos Effect

louna.laurila@demoseffect.fi

+358 400 628 521

Roope Mokka

Founder

roope.mokka@demoshelsinki.fi

+358 44 040 04 13

Satu Korhonen

vanhempainvapaalla, demokratia ja kyvykkyydet -tiimin johtaja

satu.korhonen@demoshelsinki.fi

Leena Alanko

tutkija

leena.alanko@demoshelsinki.fi

+358505373393

Johannes Koponen

Teemajohtaja demokratia- ja kyvykkyydet -teema-alue

johannes.koponen@demoshelsinki.fi

+358 41 540 3608

Antti Lippo

kaupunkiratkaisujen asiantuntija

antti.lippo@demoshelsinki.fi

+358 50 438 3273

Risto Lätti

vastaava konsultti, Demos Effect

risto.latti@demoseffect.fi

+ 358409329520

Kaisa Schmidt-Thomé

vanhempi tutkija

kaisa.schmidt-thome@demoshelsinki.fi

+35840 070 81 78

Lari Hokkanen

tutkija

lari.hokkanen@demoshelsinki.fi

+358 50 491 2431

Outi Kuittinen

johtaa yhteiskehittämistä

outi.kuittinen@demoshelsinki.fi

+358 50 326 5582

Liina Mikola

Konsulttiharjoittelija

liina.mikola@demoseffect.fi

+358 40 767 9640

Johannes Nuutinen

vastaava konsultti, Demos Effect

johannes.nuutinen@demoseffect.fi

+358 45 203 3123

Marguerite Beattie

tutkimusharjoittelija

marguerite.beattie@demoshelsinki.fi

Eric Wong

kansainvälinen tuotekehitys, Demos Effect

eric.wong@demoseffect.fi

+358 40 251 5581

Johannes Mikkonen

tutkija

johannes.mikkonen@demoshelsinki.fi

+358405694948