Christopher Rowley

tutkija

christopher.rowley@demoshelsinki.fi

+358 50 0860 666

Satu Lähteenoja

Teemajohtaja, resurssiviisas talous

satu.lahteenoja@demoshelsinki.fi

+358 44 500 2993

Johannes Mikkonen

tutkija

johannes.mikkonen@demoshelsinki.fi

+358405694948

Jussi Impiö

vanhempi asiantuntija

jussi.impio@demoshelsinki.fi

+358504802555

Kaisa Schmidt-Thomé

vanhempi tutkija

kaisa.schmidt-thome@demoshelsinki.fi

+35840 070 81 78

Riku Mattila

Viestinnän asiantuntija

riku.mattila@demoshelsinki.fi

+358 40 748 0000

Otto-Wille Koste

tutkija

otto-wille.koste@demoshelsinki.fi

+358 40 521 7122

Kirsi-Marja Lonkila

asiantuntija, tutkimuksella vaikuttaminen

kirsi-marja.lonkila@demoshelsinki.fi

+358 50 571 9055

Sofia Rahikainen

Laki- ja henkilöstöasiantuntija

sofia.rahikainen@demoshelsinki.fi

044 0605 132

Ossi Korhonen

palvelumuotoilija, opintovapaalla

ossi.korhonen@demoshelsinki.fi

+358 50 378 0503

Mirja Hämäläinen

tutkija

mirja.hamalainen@demoshelsinki.fi

+358 50 380 5086

Roope Mokka

Founder, vanhempainvapaalla

roope.mokka@demoshelsinki.fi

+358 44 040 04 13

Aleksi Neuvonen

Founder, vanhempainvapaalla

aleksi.neuvonen@demoshelsinki.fi

+358 50 534 4241

Iina Koskinen

Tutkimuksella vaikuttamisen asiantuntija

iina.koskinen@demoshelsinki.fi

+358 50 557 6578

Lari Hokkanen

tutkija

lari.hokkanen@demoshelsinki.fi

+358 50 491 2431

Louna Laurila

konsultti, Demos Effect

louna.laurila@demoseffect.fi

+358 400 628 521

Peter Lindström

Sustainable Finance

peter.lindstrom@demoshelsinki.fi

+358503416911

Leena Alanko

VTM, tutkija

leena.alanko@demoshelsinki.fi

+358 50 537 3393

Eerika Savolainen

eerika.savolainen@demoseffect.fi

+358504073122

Petteri Lillberg

petteri.lillberg@demoseffect.fi

+358 50 359 1572

Julia Jousilahti

Researcher, project manager

julia.jousilahti@demoshelsinki.fi

+358407224931

Sonja Nielsen

konsultti, palvelumuotoilija

sonja.nielsen@demoshelsinki.fi

+358 40 418 4506

Johannes Nuutinen

vastaava konsultti, Demos Effect

johannes.nuutinen@demoseffect.fi

+358 45 203 3123

Petra Sipari

talous- ja toimistopäällikkö

petra.sipari@demoshelsinki.fi

+358 50 538 5650

Katri Sarkia

Asiantuntija

katri.sarkia@demoshelsinki.fi

+358 50 528 1070

Risto Lätti

vastaava konsultti, Demos Effect

risto.latti@demoseffect.fi

+ 358409329520

Johannes Anttila

tutkija

johannes.anttila@demoshelsinki.fi

+358 44 535 1152

Mikko Annala

tutkija & kokeiluasiantuntija

mikko.annala@demoshelsinki.fi

+358 40 778 6062

Oona Frilander

Konsultti, Demos Effect

oona.frilander@demoseffect.fi

Antti Lippo

kaupunkiratkaisujen asiantuntija

antti.lippo@demoshelsinki.fi

+358 50 438 3273

Jaakko Kuosmanen

jaakko.kuosmanen@demoshelsinki.fi

+358 400 601 716

Mikael Sokero

VTM, tutkija

mikael.sokero@demoshelsinki.fi

+358401646453

Olli Bremer

Liiketoiminnan kehitys ja myynti

olli.bremer@demoseffect.fi

+358 46 600 0804

Henrik Suikkanen

konsultti

henrik.suikkanen@demoseffect.fi

+358443222632

Johannes Koponen

Asiantuntija, vanhempainvapaalla

johannes.koponen@demoshelsinki.fi

+358 41 540 3608

Liisa Kolehmainen

tutkija

liisa.kolehmainen@demoshelsinki.fi

+358404102858

Outi Kuittinen

johtaa yhteiskehittämistä ja avointa innovaatiotoimintaa

outi.kuittinen@demoshelsinki.fi

+358 50 326 5582

Satu Korhonen

tutkija, vanhempainvapaalla

satu.korhonen@demoshelsinki.fi

Johanna Lampinen

operatiivinen johtaja, Demos Helsinki & Demos Effect

johanna.lampinen@demoseffect.fi

+358 50 48 00 284

Maria Malho

tutkija

maria.malho@demoshelsinki.fi

+358 40 733 9711

Tyyra Linko

Tutkija

tyyra.linko@demoshelsinki.fi

+358 40 7297952

Anton Palmu

johtaja, yrityspalvelut

anton.palmu@demoseffect.fi

+358 41 440 7338

Juha Leppänen

toiminnanjohtaja, Demos Helsinki // toimitusjohtaja, Demos Effect

juha.leppanen@demoshelsinki.fi

+358 40 700 6585

Tuuli Kaskinen

neuvonantaja

tuuli.kaskinen@demoshelsinki.fi

+358 50 514 97 52